ورود به حساب کاربری        عضویت
مشاوره تلفنی    05136615381 - 09155249646 - 05136639567  

۱- در مورد دوره ای که مد نظر دارم می توانم مشاوره تخصصی بگیرم؟

بله. شما می توانید با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی موسسه و یا بصورت تلفنی از مشاوره تخصصی رایگان بهره مند شوید.

۲- آیا دوره های آموزشی آموزشگاه زکریا بصورت تضمینی برگزار می شود؟

بله. اصولا تضمین یک دوره آموزشی بصورت دوجانبه می باشد. یعنی هم از طرف دانشجو و هم از طرف موسسه. موسسه زکریا به نوبه خود با توجه به سابقه طولانی مدت در تدوین دوره، انتخاب استاد و کنترل کیفیت آموزشی، دوره مورد نظر را صد در صد تضمین می نماید.

۳- کنترل کیفیت کلاس به چه شکلی انجام می شود؟

مسلما موارد بسیاری قبل از تدوین یک دوره توسط موسسه بررسی می شود. ولی آنچه دانشجو بصورت مشهود با آن برخورد می کند، بررسی روند آموزشی در ابتدا و انتهای هر جلسه توسط موسسه است. بعنوان مثال، نظر دانشجو و استاد ثبت شده و موارد احتمالی برطرف می گردد.

۴- چه تضمینی برای دوره آموزشی در نظر دارید؟

اگر دانشجو طی دو جلسه اول بنا به دلایل مشخص، از کیفیت آموزشی ناراضی باشد. و موسسه اقدام به حل مشکل ننماید. جلسات طی شده برای دانشجو رایگان محسوب شده و کل شهریه، بصورت کامل مسترد می گردد.

۵- آیا موسسه زکریا محیط مناسبی برای دانشجویان و خصوصا خانم ها می باشد؟

قطعا موسسه زکریا یکی از سالمترین محیط های آموزشی می باشد. اساتید و پرسنل از انواع فیلترهای اخلاقی مورد سنجش قرار میگیرند. و روند سلامت اخلاقی و انضباطی آموزشگاه بطور دائم توسط مدیریت موسسه کنترل می شود.

۶- آیا آموزشگاه زکریا خدمات بعد از آموزش نیز دارد؟

بله. آموزشگاه زکریا تا یکسال پس از آموزش شما را مورد حمایت قرار داده و سوالات و مشکلات احتمالی شما را با کمال میل پاسخگو خواهد بود.

۷- در زمان استراحت کلاسی چه کنیم؟

موسسه زکریا در زمان استراحت کلاسی شما را دعوت بصرف انواع نوشیدنی سرد و گرم، انواع شیرینی، دونات و تنقلات از بوفه رایگان می نماید. و شما می توانید در حین استراحت با همکلاسی های خود صحبت و مبادله نظر نمایید.

۸- آیا برای ثبت نام در آموزشگاه زکریا گزینشی وجود دارد؟

بله. تمام دانشجویان به تناسب دوره مورد نظرشان، توسط مشاوران موسسه ارزیابی و راهنمایی شده و در صورت تایید در دوره آموزشی ثبت نام میشوند.

۹- اساتید موسسه زکریا چگونه انتخاب می شوند؟

تمام اساتید به لحاظ علمی، اخلاقی، مدیریت کلاس، مدیریت محتوای آموزشی، فن بیان، خوش اخلاقی، سخت کوشی، تعهد به کار و … مورد ارزیابی حرفه ای قرار گرفته و سپس به همکاری دعوت می شوند.

۱۰- در کلاس های خصوصی زمان جلسات آتی چگونه تعیین می شود؟

در این نوع دوره ها معمولا بهترین انتخاب برای دانشجویان این است که در انتهای هر جلسه، جلسه بعدی خود را با هماهنگی موسسه تعیین نمایند.

۱۱- آیا شهریه دوره ها مشمول تخفیف می شود؟

بله. معمولا تخفیفات و امتیازات عمومی در مناسبت ها و فصول گوناگون از طریق وب سایت رسمی آموزشگاه کامپیوتر زکریا اطلاع رسانی می شود.

۱۲- آیا موسسه تخفیفات و امتیازات ویژه ای را برای دانشجویان خود در نظر می گیرد؟

بله. هر دانشجو علاوه بر استفاده از تخفیفات عمومی اعلام شده در هر دوره، از کوپن های تخفیف آتی نیز برخوردار می شود. که برای شرکت در دوره های آینده برای خود و یا آورنده کوپن ها برخوردار می شود.

۱۳- آیا هر دانشجو در کلاس یک دستگاه کامپیوتر در اختیار دارد؟

قطعا بله. با اینکه طبق استاندارد سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای هر دو نفر یک کامپیوتر در نظر می گیرد، ولی آموزشگاه زکریا جهت حفظ و ارتقای کیفیت آموزشی خود برای هر دانشجو یکدستگاه کامپیوتر کامل اختصاص می دهد.

۱۴- آیا آموزشگاه زکریا هدایای کمک آموزشی برای دانشجویان خود اختصاص می دهد؟

بله. آموزشگاه زکریا با افتخار هدایا و امکانات اختصاصی کمک آموزشی را بصورت هدیه در زمان ثبت نام به دانشجویان خود اهدا می نماید.

۱۵- آیا آموزشگاه زکریا، کامپیوتر و امکانات آموزشی مدرن در اختیار در دانشجویانش قرار می دهد؟

بله. کامپیوترهای بروز، دیتاپروژکتور، کتاب، جزوه و سی دی نرم افزارهای مورد نیاز را برایگان در اختیار دانشجویان خود اختصاص می دهد.

۱۶- آیا در انتهای دوره آموزشی مدرک معتبر به دانشجو داده می شود؟

بله. کلیه دانشجویانی که طبق مقررات آموزشی موسسه زکریا، دوره را به انتها رسانده و در آزمون کتبی و عملی موسسه نمره قبولی کسب نمایند، مدرک معتبر خواهند گرفت.

۱۷- آیا امکان کاریابی و اشتغال از طریق آموزشگاه زکریا محیا می باشد؟

بله. موسسه زکریا بدلیل آموزشهای حرفه ای دانشجویان خود، کاندید بسیاری از شرکت ها و موسسات برای استخدام فارق التحصیلان مورد تایید می باشد. بنابراین اطلاعات دانشجویان ممتاز موسسه زکریا بنا بدرخواست خودشان، بصورت رایگان در وبسایت کاریابی آموزشگاه قرار گرفته و به موسسات و شرکتهای جویای کارمند متخصص معرفی می گردند.

۱۸- نحوه پرداخت شهریه دوره ها به چه صورت می باشد؟

متقاضیان دوره ها ضمن استفاده از خدمات اینترنتی و ثبت نام به صورت آنلاین می توانند به صورت حضوری نیز اقدام به پرداخت وجه شهریه و ثبت نام دوره مورد نظر نمایند، لازم به ذکر است چنانچه متقاضیان اقدام به تسویه حساب پیش ازموعد شروع کلاس نمایند می توانند از تخفیفات منظور شده برای دوره ها استفاده کنند.

۱۹- آیا برای کسانی که تسلط کافی بر مباحث دوره خاصی را دارند امکان دریافت مدرک بدون شرکت در کلاس وجود دارد؟

بله -افرادی که امکان حضور در کلاس را ندارند می توانند با پرداخت نیمی از شهریه کلاس در آزمون دوره مربوطه شرکت کرده و پس از قبولی در آزمون مدرک معتبر موسسه زکریا را دریافت نمایند.