سوالات متداول

1- در مورد دوره اي كه مد نظر دارم مي توانم مشاوره تخصصي بگيرم؟

بله. شما مي توانيد با مراجعه حضوري به دفتر مركزي موسسه و يا بصورت تلفني از مشاوره تخصصي رايگان بهره مند شويد.

2- آيا دوره هاي آموزشي آموزشگاه زکریا بصورت تضميني برگزار مي شود؟

بله. اصولا تضمين يك دوره آموزشي بصورت دوجانبه مي باشد. يعني هم از طرف دانشجو و هم از طرف موسسه. موسسه زکریا به نوبه خود با توجه به سابقه طولاني مدت در تدوين دوره، انتخاب استاد و كنترل كيفيت آموزشي، دوره مورد نظر را صد در صد تضمين مي نمايد.

3- كنترل كيفيت كلاس به چه شكلي انجام مي شود؟

مسلما موارد بسياري قبل از تدوين يك دوره توسط موسسه بررسي مي شود. ولي آنچه دانشجو بصورت مشهود با آن برخورد مي كند، بررسي روند آموزشي در ابتدا و انتهاي هر جلسه توسط موسسه است. بعنوان مثال، نظر دانشجو و استاد ثبت شده و موارد احتمالي برطرف مي گردد.

4- چه تضميني براي دوره آموزشي در نظر داريد؟

اگر دانشجو طي دو جلسه اول بنا به دلايل مشخص، از كيفيت آموزشي ناراضي باشد. و موسسه اقدام به حل مشكل ننمايد. جلسات طي شده براي دانشجو رايگان محسوب شده و كل شهريه، بصورت كامل مسترد مي گردد.

5- آيا موسسه زکریا محيط مناسبي براي دانشجويان و خصوصا خانم ها مي باشد؟

قطعا موسسه زکریا يكي از سالمترين محيط هاي آموزشي مي باشد. اساتيد و پرسنل از انواع فيلترهاي اخلاقي مورد سنجش قرار ميگيرند. و روند سلامت اخلاقي و انضباطي آموزشگاه بطور دائم توسط مديريت موسسه كنترل مي شود.

6- آيا آموزشگاه زکریا خدمات بعد از آموزش نيز دارد؟

بله. آموزشگاه زکریا تا يكسال پس از آموزش شما را مورد حمايت قرار داده و سوالات و مشكلات احتمالي شما را با كمال ميل پاسخگو خواهد بود.

7- در زمان استراحت كلاسي چه كنيم؟

موسسه زکریا در زمان استراحت كلاسي شما را دعوت بصرف انواع نوشيدني سرد و گرم، انواع شيريني، دونات و تنقلات از بوفه رايگان مي نمايد. و شما مي توانيد در حين استراحت با همكلاسي هاي خود صحبت و مبادله نظر نماييد.

8- آيا براي ثبت نام در آموزشگاه زکریا گزينشي وجود دارد؟

بله. تمام دانشجويان به تناسب دوره مورد نظرشان، توسط مشاوران موسسه ارزيابي و راهنمايي شده و در صورت تاييد در دوره آموزشي ثبت نام ميشوند.

9- اساتيد موسسه زکریا چگونه انتخاب مي شوند؟

تمام اساتيد به لحاظ علمي، اخلاقي، مديريت كلاس، مديريت محتواي آموزشي، فن بيان، خوش اخلاقي، سخت كوشي، تعهد به كار و … مورد ارزيابي حرفه اي قرار گرفته و سپس به همكاري دعوت مي شوند.

10- در كلاس هاي خصوصي زمان جلسات آتي چگونه تعيين مي شود؟

در اين نوع دوره ها معمولا بهترين انتخاب براي دانشجويان اين است كه در انتهاي هر جلسه، جلسه بعدي خود را با هماهنگي موسسه تعيين نمايند.

11- آيا شهريه دوره ها مشمول تخفيف مي شود؟

بله. معمولا تخفيفات و امتيازات عمومي در مناسبت ها و فصول گوناگون از طريق وب سايت رسمي آموزشگاه كامپيوتر زکریا اطلاع رساني مي شود.

12- آيا موسسه تخفيفات و امتيازات ويژه اي را براي دانشجويان خود در نظر مي گيرد؟

بله. هر دانشجو علاوه بر استفاده از تخفيفات عمومي اعلام شده در هر دوره، از كوپن هاي تخفيف آتي نيز برخوردار مي شود. كه براي شركت در دوره هاي آينده براي خود و يا آورنده كوپن ها برخوردار مي شود.

13- آيا هر دانشجو در كلاس يك دستگاه كامپيوتر در اختيار دارد؟

قطعا بله. با اينكه طبق استاندارد سازمان آموزش فني و حرفه اي براي هر دو نفر يك كامپيوتر در نظر مي گيرد، ولي آموزشگاه زکریا جهت حفظ و ارتقاي كيفيت آموزشي خود براي هر دانشجو يكدستگاه كامپيوتر كامل اختصاص مي دهد.

14- آيا آموزشگاه زکریا هداياي كمك آموزشي براي دانشجويان خود اختصاص مي دهد؟

بله. آموزشگاه زکریا با افتخار هدايا و امكانات اختصاصي كمك آموزشي را بصورت هديه در زمان ثبت نام به دانشجويان خود اهدا مي نمايد.

15- آيا آموزشگاه زکریا، كامپيوتر و امكانات آموزشي مدرن در اختيار در دانشجويانش قرار مي دهد؟

بله. كامپيوترهاي بروز، ديتاپروژكتور، كتاب، جزوه و سي دي نرم افزارهاي مورد نياز را برايگان در اختيار دانشجويان خود اختصاص مي دهد.

16- آيا در انتهاي دوره آموزشي مدرك معتبر به دانشجو داده مي شود؟

بله. كليه دانشجوياني كه طبق مقررات آموزشي موسسه زکریا، دوره را به انتها رسانده و در آزمون كتبي و عملي موسسه نمره قبولي كسب نمايند، مدرك معتبر خواهند گرفت.

17- آيا امكان كاريابي و اشتغال از طريق آموزشگاه زکریا محيا مي باشد؟

بله. موسسه زکریا بدليل آموزشهاي حرفه اي دانشجويان خود، كانديد بسياري از شركت ها و موسسات براي استخدام فارق التحصيلان مورد تاييد مي باشد. بنابراين اطلاعات دانشجويان ممتاز موسسه زکریا بنا بدرخواست خودشان، بصورت رايگان در وبسايت كاريابي آموزشگاه قرار گرفته و به موسسات و شركتهاي جوياي كارمند متخصص معرفي مي گردند.

18- نحوه پرداخت شهریه دوره ها به چه صورت می باشد؟

متقاضیان دوره ها ضمن استفاده از خدمات اینترنتی و ثبت نام به صورت آنلاین می توانند به صورت حضوری نیز اقدام به پرداخت وجه شهریه و ثبت نام دوره مورد نظر نمایند، لازم به ذکر است چنانچه متقاضیان اقدام به تسویه حساب پیش ازموعد شروع کلاس نمایند می توانند از تخفیفات منظور شده برای دوره ها استفاده کنند.

19- آيا براي كساني كه تسلط كافي بر مباحث دوره خاصي را دارند امكان دريافت مدرك بدون شركت در كلاس وجود دارد؟

بله -افرادي كه امكان حضور در كلاس را ندارند مي توانند با پرداخت نيمي از شهريه كلاس در آزمون دوره مربوطه شركت كرده و پس از قبولي در آزمون مدرك معتبر موسسه زکریا را دريافت نمايند.